RESIDENCE ADAM

ŠLIKOVA 19, Praha 6, Břevnov, Tejnka
Zveřejněno v Rezidenční projekty

V rezidenční části Prahy 6 – Břevnov jsme na jaře 2019 úspěšně dokončili projekt rekonstrukce bytového domu RESIDENCE ADAM s 8 designovými byty. Každý z nich má svou  vlastní identitu v duchu genius loci lokality a historie místa.

Našim cílem bylo vytvořit jedinečné byty v nejvyšší kvalitě, se zaměřením  na individualitu našich zákazníků  v kombinaci s minimálními požadavky na údržbu a náklady na provoz budovy. A to se nám také podařilo!

Prvotřídní lokalita, velkorysá ze všech úhlů pohledu. Přímé dopravním napojením do centra Prahy, o víkendu sport a zábava na dosah ruky  a večer se místo mění v romantické uličky jako dělané k procházce či posezení na lavičce či v malebných hospůdkách.

Polohu RESIDENCE ADAM lze zařadit mezi nejatraktivnější místa k bydlení v celé Praze. Nedaleko se nachází stadion Strahov, Petřínské rozhledny a z druhé strany sportovně rekreační areál Ladronka, na nějž prakticky navazuje Obora Hvězda s architektonicky unikátním letohrádkem Hvězda. Pěšky se tak od RESIDENCE ADAM můžete vydat buď do krásných petřínských zahrad, které patří k hlavním turistickým cílům zamilovaných párů či směrem k upravenému zelenému parku Ladronka, kterým vede téměř tři a půl kilometru dlouhá asfaltová trať vhodná pro letní cyklistiku či bruslení, v zimě pak k pěším procházkám. Polohu RESIDENCE ADAM ocení nejen milovníci sportu a přírody, ale také ti, kdo mají rádi dobrou dostupnost do centra města.

Rezidence se nachází v klidné lokalitě s minimálním dopravním ruchem.

  • Dostupnost centra městskou hromadnou dopravou je zajištěna jak linkou tramvaje č. 22 či 25 ze zastávky Marjánka  vzdálené cca 200 metrů od domu, či autobus MHD č. 191, 143, 149.
  • Nákupní centra s veškerým vybavením na dosah ruky – pětihvězdičkové nákupní Centrum Nový Smíchov či obchodní centrum Šestka.
  • Na hlavní třídě Bělohorská je široká nabídka obchodů, služeb, restaurací a barů.
  • V blízkosti se nachází mateřské i základní školy.
  • Nejbližším zdravotnickým zařízením je poliklinika pod Marjánkou.